Oyuncu Ajansları

Çobanyıldızı Dizisinde Rol Almanın Şartları

 

Çobanyıldızı fOX ekranlarından yayımlanan herkesin merak ile izlediği yapımcılığını Most Production yapmıştır.

Film kadrosu ise; Şükrü ÖZYILDIZ, Selin ŞEKERCİ, Selim BAYRAKTAR, Menderes SAMANCILAR, Serhat ÖZCAN, Feyza IŞIK, Arif ERKİN, Aysun METİNER, Sahra SAŞ, Taygun SUNGAR, Elif ÇAKMAN ÖZTÜRK, Özlem ÇAKAR,  Neslihan Can’dır.

Çobanyıldızı dizisinin konusu ise; Niğde de doğup büyümüş olan Zühre’nin hiç istemediği zengin Kapadokyalı bir ailenin oğlu olan Fikret ile evlendirmek istemesi ile dizi başlar. Fikret oldukça yaşlı bir zengin ailenin oğludur. Zühre ise daha gencecik bir kızdır. Zühre’nin babası Zühre’yi sırf evleneceği Fikret’ten toprak alabilmek için evlendirmek ister. Fakat Zühre bunu hiç istememektedir.

Dürüst, Mert ve değerlerine bağlılığıyla tanınan Seyit iyi bir taş ustasıdır. Zühre babasından ve Fikret’ten kaçmayı başaran Zühre yolda seyit ile karşılaşır. Seyit daha o zamandan Zühre’ye vurulmuştur. Bu tanışma ikilinin artık bir daha kopamayacağı bir tanışma olmuştur. Zühre ve seyir farklı kutupların insanları olsalar da Seyit asla Zühre’nin peşini bırakmaz. Üstelik bu aşkın karşısında Fikret Karakaya gibi güçlü bir engellerinin olmasıdır. Zühre’yi yakalamayı başaran Fikret onu bir odaya hapsetmiştir. Bir gün evin önünden geçen Seyit camdan Zühre’yi görür. Zühre’nin hapsedildiğini gören seyit bu haksızlık karşısında duramaz ve planlar yapmaya başlar. Fikret’in oğlu olan Zekkar oğlu ile birlikte İstanbul’dan dönerler. O akşam fazlaca içki alan Zekkar Zühre’ye sahip olmak ister bunu gören Zekkar2ın karısı ise Zühre’yi bu evden gönderir. Zühre ise tekrardan Seyit’in kollarına düşmüştür. Buradan itibaren Zekkar Seyit ve ailesinin baş düşmanı haline gelir.

Çobanyıldızı dizisinde rol almak için öncelik ile cast ajanslarından başvuru yapılması gerekmektedir.

Dizide rol almak için belirli ön elemelerin geçilmesi gerekecektir. Rol alınacak karakter ile başvuru yapan adayların uygun şartlar taşıması gerekmektedir. Dizide rol almak için cast ajanslarına başvuru yapan adayların değerlendirilip seçilen adaylar çekime çağrılır. Çekime çağrılan adaylar için ise Çobanyıldızı firması tarafından tekrardan kısa bir eğitim verilerek set çalışmalarını yavaştan başlatmış demektir.