Dizi Bölümleri

Sıla Dizisi Oyuncu Alımları

Sıla Dizisi Oyuncu Alımları

Sıla Dizisi Oyuncu alımlarımız başlamıştır. ATV ekranlarında herkesin sevgilisi haline gelen Sıla Dizisinde yer almak isteyen oyuncularının cast ajans başvuru formları aracılığı ile dizide rol alma imkânları bulunmaktadır.

Sıla Dizisinin yapım şirketi Most Production ‘dur. Yönetmen koltuğunda Yasin Uslu ve Gül Oğuz ‘un oturduğu Sıla Dizisi törelere inat yeşeren bir aşkın hazin öyküsünü konu almaktadır. Sıla Dizisinde başrolleri ise güzel yıldız Cansu Dere ve yakışıklı oyuncu Mehmet Akif Alakurt paylaşmaktadır. Acıklı bir aşk hikâyesini konu alan Sıla Dizisi şimdiden milyonların kalbinde taht kurmayı başarmıştır. Oyunculuk kariyerine Sıla Dizisi ile başlayan ya da Sıla Dizisinde oyunculuk yapmak isteyen adayların online sistemde yer alan oyunculuk başvuru formunu en kısa sürede doldurup göndermeleri gerekmektedir. Başvuru formlarında gereken özelliklere uygun bulunan adaylarla görüşme sağlandıktan sonra adayların dizideki yerleri hazırlanmaktadır.

Sıla Dizisi İçeriği Nedir?

Sıla Dizisinde Cansu Dere, Sıla isminde oldukça güzel bir hayata sahip olan genç bir kızı canlandırmaktadır. Sıla, İstanbul’da büyümüştür ve ailesi İstanbul’un en köklü ailelerinden biri olarak nam salmıştır. Ancak işim aslında Sıla törelerin hüküm sürdüğü Mezopotamya topraklarından evlatlık alınmış bir kızdır. Genç kızın hayatı ise gerçek abisi ve babasının onu bulması ile adeta alt üst olacaktır. Çünkü Sıla’nın abisi ve babası annesinin onu görmek istediği bahanesi ile İstanbul’dan alırlar. Getirildiği yerde berdel karşılığında zorla evlendirilen Sıla hiç bilmediği bir yaşamın ortasında kalmıştır. Kocası Boran’ı hiç tanımayan Sıla, bu hayattan kurtulup İstanbul’daki özgür yaşamına dönmek için elinden gelen tüm imkânları kullanacaktır. Sıla’nın bu çabası sırasında kocasına âşık olması ise işleri tümden karıştıracaktır. Sıla Dizisi törelerle aşkı en yalın şekilde yansıttığı için oldukça fazla insanın favori dizisi haline gelmiştir. Bu nedenden ötürü oyunculuk kariyerlerine Sıla Dizisinde oyunculuk yaparak başlayacak olan adaylar kendilerini oldukça şanslı olarak görebilmektedir. Oyuncuların Sıla Dizisinde yer almaları milyonlarca insan tarafından tanınmaları ve oldukça tecrübeli oyuncularla aynı anda kamera karşısına geçerek mesleklerinde iyi bir tecrübe elde etmelerini sağlayacaktır.