Cast Ajansları

Survivor Kıbrıs Finalini Ne Zaman Yapıyor?

Birçok program içerisinde rating oranlarının en yüksek olduğu program Survivor yavaş yavaş sona yaklaşıyor. Cumartesi ve Pazar gecelerinin vazgeçilmezi Survivor eleme geceleriyle oyuncu sayısını azaltarak Kıbrıs Finali yapmaya hazırlanıyor. Final yapacak olan program Survivor şampiyonunu belirleyecek.  Oyuncular program içerisinde çeşitli oyunlarda performanslarını gösterip takım başarısını artırmaya çalışıyorlar. Bunu yapmadıkları takdirde kendi takımlarından olan oyuncu arkadaşlarını kaybediyorlar. Eğer oyun sonlarında içeriğe bağlı olarak performansları üst düzeyde ise her hafta konulan çeşitli ödüllerle ödüllendiriliyorlar. Ödüller daha çok takım ödülleri olup herkes faydalanırken dokunulmazlık oyunları sonunda alınan ödüller bireysel olarak veriliyor. Dokunulmazlık oyunları sonunda kazanan isme dokunulmazlık ödülü yani elenmeme şartı verilmiş oluyor. Ancak dokunulmazlığı alan aday eleme potasına girmesi için takımından bir kişinin ismini söylemesi gerekiyor. Bu şekilde yapılan elemeler sonunda en son iki aday kalıp Kıbrıs Finali yapılıyor. Kıbrıs finali için Survivor’da hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Aralarında ünlü futbolcu ve milli sporcularımızım bulunduğu adaylar Kıbrıs Finali için ter döküyorlar. Hepsi kendi branşlarında ülkemizi en iyi yerlere taşıyan sporcular Survivor içerisinde birbirleriyle tatlı bir çekişme içerisinde rekabetlerini devam ettirip Kıbrıs’a gitmek için mücadele veriyorlar. Bu aşamada içinde bulundukları ada şartları ve açlığın vermiş olduğu psikolojiyle pekte rahat olmayan yarışmacılar ararsında gerilim dolu anlarda yaşanabiliyor.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen mücadelelerinin devam etmesi ve takımlarının başarıları için adaların performans ve strateji yöntemleri geliştiriyorlar. Daha çok eleme gecelerinde kullandıkları stratejiler karşı takımlardan adayların elenmesini sağlıyor. Ancak tüm yarışmacılarında program için garanti bir yerini koruma durumları yok. Önümüzdeki haftalarda Kıbrıs Finali yapacak olan Survivor son iki adayını belirlemek için elemelerini devam ettiriyor. Kıbrıs Finali kapsamında sona kalan iki aday aynı saatler içerisinde halk oylamasına sunularak seçimlerinin gerçekleştirilmesi planlanıyor. Final Kıbrıs’tan yapılacak canlı yayınla gerçekleştirilecek. Canlı yayın esnasında tüm süre boyunca halk oylaması yapılacak. İzleyiciler destekledikleri adaylara sms yoluyla güç katacaklar. Gönderilen sms’ler destekledikleri oyuncunun aslında tüm ada hayatını içeriyor. Çünkü bu oylamalarda oyuncunun adadaki hali, arkadaşlarıyla uyumu, açlıkla mücadelesi gibi etkenler yer alıyor. Tüm bunlara rağmen o gece belirlenen iki adaydan biri Survivor şampiyonu olacak.